Poszukujemy dla którego projektowanie graficzne jest pasją Grafik komputerowy

Ansøg senest: 22-10-2021    ·   Lokation: Łódź

Czy ekscytuje Cię możliwość stania się częścią międzynarodowego zespołu profesjonalistów zajmujących się projektowaniem graficznym? Jeśli jesteś osobą myślącą nieszablonowo i z pasją do wszelkiego rodzaju prac graficznych, to już tylko mały krok dzieli Cię od rozpoczęcia tej emocjonującej przygody z Grupą Solar.

Twoja praca będzie realizowana w głównej siedzibie naszego polskiego oddziału, Solar Polska Sp. z o.o. w Łodzi, jednak Twoje codzienne zadania będą wynikały ze ścisłej współpracy Solar Polska z innymi europejskimi spółkami Grupy Solar.

Twoje przyszłe zadania:

  • Na tym stanowisku będziesz częścią zespołu Solar odpowiedzialnego za proces tworzenia wszelkiego rodzaju projektów graficznych wykorzystywanych w Grupie Solar.
  • Będziesz współpracował z innymi specjalistami ds. marketingu cyfrowego, menedżerami projektów oraz partnerami biznesowymi, często uczestnicząc w projektach od początku do końca ich realizacji.
  • Będziesz odgrywał kluczową rolę w procesie tworzenia materiałów graficznych offline, takich jak katalogi, ulotki, plakaty itp.
  • Będziesz również odpowiedzialny za tworzenie materiałów graficznych online Grupy Solar, takich jak bannery, newslettery, infografiki, itp.
  • Będziesz miał możliwość uczestniczenia w projektach ukierunkowanych na rozwój kreatywnej grafiki reklamowej.
  • Do realizacji tych zadań będziesz wykorzystywał dedykowane oprogramowanie do projektowania graficznego, takie jak Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop i inne.

Twój profil zawodowy:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie projektowania graficznego lub podobne
  • Wcześniejsze doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych
  • Umiejętności w zakresie rozwiązań marketingu cyfrowego
  • Zaawansowane umiejętności posługiwania się programem Adobe Indesign
  • Zaawansowane umiejętności posługiwania się programem Adobe Illustrator
  • Podstawowe umiejętności w zakresie programu Adobe Photoshop
  • Umiejętność posługiwania się innymi składnikami pakietu Adobe CC będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym
  • Chęć i umiejętność korzystania z nowych rozwiązań w zakresie projektowania graficznego

Miejsce zatrudnienia:

Twoim miejscem pracy będzie Centrala firmy Solar Polska Sp. z o.o. w Łodzi.

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę i ciekawe zadania zawodowe w stabilnej finansowo i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o skandynawskiej kulturze organizacyjnej
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • Dofinansowanie do kart sportowych Benefit/ Ok System
  • Elastyczne godziny pracy
  • Indywidualny program onboardingowy
  • Ambitne, międzynarodowe środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i zainspirowała Cię nasza oferta, już dziś prześlij nam Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”. Termin końcowy przesyłania zgłoszeń to 20 października 2021.

Solar is a strong European sourcing and services company within electricity, plumbing, industry and climate/energy. Solar stands for efficiency and offers digital solutions that make our customers winners. We feel that we should drive the green transition, and we deliver the industry's best solutions that ensure sustainable use of resources. At Solar, you therefore get 3,000 colleagues behind you, who are ambitious and see your potential. If you are ready to lift both our and our customers' business, then we are ready to stand with you.