Poszukujemy których pasją jest świat zrównoważonych rozwiązań energetycznych Inżynier Wsparcia Technicznego

Ansøg senest: 15-07-2021    ·   Lokation: Łódź

Czy chciałbyś zostać Inżynierem Wsparcia Technicznego w obszarze instalacji grzewczych (pompy ciepła), klimatyzacji i rekuperacji w międzynarodowej firmie Solar? Jeśli masz takie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, tylko niewielki krok dzieli Cię od możliwości rozpoczęcia ekscytującej przygody wraz z rozwijanym przez naszą spółkę Działem Wsparcia Technicznego.

Twoje zadania

  • Jako Inżynier Wsparcia Technicznego firmy Solar, staniesz się częścią zespołu Solar odpowiedzialnego za wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i realizację projektów technicznych.
  •  Będziesz miał możliwość współtworzenia działu oraz jego kultury organizacyjnej.
  • Będziesz identyfikował i rekomendował dobór optymalnych rozwiązań oraz wpływał na dalszy rozwój oferty z zakresu pomp ciepła i innych systemów grzewczych zasilanych elektrycznie.

Twoje kwalifikacje

  • Oczekujemy, że będziesz zaznajomiony z najnowszymi trendami i technologiami wykorzystywanymi w technice grzewczej i klimatyzacji.
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie systemów rekuperacji i wentylacji.
  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne
  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie zdobyte przy pracy z rozwiązaniami z zakresu instalacji i doboru pomp ciepła w układzie powietrze-woda oraz powietrze-powietrze (układy grzewcze i klimatyzacji)
  • Znasz oprogramowanie wspierające dobór i projektowanie instalacji jak powyżej
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim, zarówno mówionym jak i pisanym.
  • Potrafisz w sposób efektywny współpracować z ludźmi z różnych kultur i obszarów biznesowych.

Miejsce zatrudnienia

Twoim miejscem zatrudnienia będzie Łódź.

Co oferujemy

  • Interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do Karty Benefit lub Medicover Sport
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach Solar Business Academy
  • Zindywidualizowane szkolenia wstępne zapewniające zapoznanie się ze strategią i procesami firmy Solar
  • Dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu energii odnawialnej
  • Dynamiczne i ambitne międzynarodowe środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe Inżyniera Wsparcia Technicznego.

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 8 lipca br. Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”.

Solar is a strong European sourcing and services company within electricity, plumbing, industry and climate/energy. Solar stands for efficiency and offers digital solutions that make our customers winners. We feel that we should drive the green transition, and we deliver the industry's best solutions that ensure sustainable use of resources. At Solar, you therefore get 3,000 colleagues behind you, who are ambitious and see your potential. If you are ready to lift both our and our customers' business, then we are ready to stand with you.