Poszukujemy których pasją jest świat energii odnawialnej Inżynier Wsparcia Technicznego

Ansøg senest: 12-08-2020    ·   Lokation: Łódź

Czy chciałbyś zostać Inżynierem Wsparcia Technicznego w obszarze instalacji fotowoltaicznej (PV) oraz instalacji stacji do ładowania aut elektrycznych (EV, HV)  w międzynarodowej firmie Solar? Jeśli masz takie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, tylko niewielki krok dzieli Cię od możliwości rozpoczęcia ekscytującej przygody wraz z rozwijanym przez naszą spółkę Działem Wsparcia Technicznego.

Twoje zadania

  • Jako Inżynier Wsparcia Technicznego firmy Solar, staniesz się częścią zespołu Solar odpowiedzialnego za wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i realizację projektów technicznych.
  •  Będziesz miał możliwość współtworzenia działu oraz jego kultury organizacyjnej.
  • Będziesz identyfikował i rekomendował dobór optymalnych rozwiązań oraz wpływał na dalszy rozwój oferty z zakresu energii odnawialnej.

Twoje kwalifikacje

  • Oczekujemy, że będziesz zaznajomiony z najnowszymi trendami i technologiami  wykorzystywanymi w technice PV, EV oraz HV.
  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne
  • Kilkuletnie  doświadczenie zdobyte przy pracy z rozwiązaniami z zakresu instalacji fotowoltaicznych lub/i instalacji stacji do ładowania aut elektrycznych.
  • Znajomość programów doboru instalacji fotowoltaicznych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, zarówno mówionego jak i pisanego.
  • Potrafisz w sposób efektywny współpracować z ludźmi z różnych kultur i obszarów biznesowych.

Miejsce zatrudnienia

Twoim miejscem zatrudnienia będzie Łódź.

Co oferujemy

  • Interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do Karty Benefit lub OK System
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach Solar Business Academy
  • Zindywidualizowane szkolenia wstępne zapewniające zapoznanie się ze strategią i procesami firmy Solar
  • Dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu energii odnawialnej
  • Dynamiczne i ambitne międzynarodowe środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe Inżyniera Wsparcia Technicznego.

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 9 sierpnia br. Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”.

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania. Pracując w Solar, stajesz się częścią kilkutysięcznego zespołu ludzi z inicjatywą, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 250 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2019r osiągnęliśmy przychód wynoszący 1,6 miliarda EUR, a w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć jeszcze lepszy wynik. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. Więcej informacji znajdziesz na: www.solar.pl, www.solar.eu