Poszukujemy Magazynierów Magazynu Centralnego którzy potrafią kontrolować przepływ produktów

Ansøg senest: 31-01-2017    ·   Lokation: Łódź

Naszą pasją jest zaopatrzenie i logistyka. Działamy zarówno w Polsce jak i zagranicą, dostarczając naszym Klientom przede wszystkim produkty, rozwiązania techniczne i usługi z obszaru elektrotechniki instalacyjnej i automatyki przemysłowej. Ponieważ jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Solar, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom również zaopatrzenie kompleksowe. Nie boimy się wyzwań i dlatego praca w Solar może stać się przygodą Twojego życia

Twoje zadania:Będziesz uczestniczył w operacjach naszego Magazynu Centralnego w Łodzi i staniesz się częścią zespołu ludzi, odpowiedzialnych za przepływ towarów do lokalizacji naszych Klientów i oddziałów w całej Polsce. Twoje codzienne działania będą obejmowały zarówno przygotowanie i wysyłkę dostaw towarowych, jak też ich przyjęcia. Zadania te będziesz realizował przy wykorzystaniu elektrycznych i gazowych wózków widłowych oraz wdrażanego w chwili obecnej nowoczesnego systemu skanerów kodów kreskowych. Będziesz również współpracował ze współdziałającymi z nami firmami spedycyjnymi oraz wykorzystywał w swojej pracy nasz system komputerowy Microsoft Dynamics AX.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie techniczne ( preferowane elektrotechniczne)

• Uprawnienia na wózki widłowe elektryczne oraz gazowe

• Umiejętność obsługi komputera, znajomość systemu Microsoft Dynamics będzie dodatkowym atutem

• Umiejętność pracy w zespole

• Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

• Otwartość oraz zaangażowanie

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej finansowo międzynarodowej firmie

• Umowę o pracę, kartę Benefit, opiekę medyczną

• Pracę w ambitnym i zgranym zespole

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 31 stycznia 2017r Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”.

W firmie Solar realizujemy swój wzrost w oparciu o ludzi, którzy potrafią kontrolować przepływ tysięcy produktów. Z nami nigdy nie będziesz sam, pracując w Solar, stajesz się częścią zespołu liczącego 2900 ludzi inicjatywy, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 215 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2015r osiągnęliśmy przychód wynoszący 10,587 miliarda DKK, w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć wynik jeszcze lepszy. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. www.solar.eu